be-1303912_1280

Firma z wieloletnią tradycją

Wanat Meble to firma istniejąca na polskim rynku od ponad stu lat. Oferuje wyposażenie własnego projektu oraz nowoczesne meble najlepszych polskich producentów. Wanat Meble to najlepsza jakość w przestępnej cenie.
Pierwszy ich warsztat powstał w 1905 roku, obecnie posiadają 5 salonów meblowych na terenie całej Polski (Woźniki pod Częstochową, Warszawa, Katowice, Toruń i Poznań). Prężnie rozwijają swoją działalność, kładąc nacisk na styl, komfort i trwałość. W ofercie firmy znajdą Państwo meble klasyczne i nowoczesne; komplety wypoczynkowe, meble do salonu, jadalni, sypialni czy biura. Meble zachwycają designem i urzekają komfortem. Wykonane są z wysokiej klasy naturalnych materiałów, co wpływa na ich długi czas użytkowania.

Woźniki

Salon w Woźnikach jest najstarszą placówką firmy. Leży w pobliżu ponad stuletniego warsztatu stolarskiego, w którym powstawały pierwsze meble marki Wanat. Salon został otwarty w latach 70. Od tego czasu znacznie się zmienił.

Warszawa

Tu znajdziecie wyselekcjonowane meble z modnych kolekcji. Pracownicy pomogą w wyborze właściwego zestawu i zadbają o dowóz. Klienci mogą korzystać z możliwości wygodnego dojazdu oraz dużego, bezpłatnego parkingu.

Katowice

Można tu znaleźć wybrane meble z większości najpopularniejszych kolekcji, m.in. Corino, Velvet czy Wenus. Ekspozycje są regularnie odnawiane.

Toruń

Oferowane są tu m.in. meble salonowe, sypialniane czy biurowe Corino, Sound czy Art-Vision. Pokazywane kolekcje są często aktualizowane, dlatego warto często odwiedzać salon.

Poznań

W Poznaniu znajduje się najnowszy salon meblowy Wanat.