luggage-930804_1280

Zakochaj się w Wanat Meble

Firma Wanat Meble prowadzi swoją działalność od 1905 roku. Firma wciąż rozrasta się i udoskonala w projektowaniu oraz produkcji wyposażenia wnętrz. W latach 1970 roku otwarty został pierwszy salon w Woźnikach koło Częstochowy. Aktualnie meble Wanat są firmą o ogólnopolskim zasięgu. Otwartych zostało już pięć salonów meblowych w całym kraju. W ofercie firmy znajdziecie Państwo komplety wypoczynkowe, meble do salonu, do sypialni, jadalni lub biura.
Wszystkie meble wykonane są z najlepszych materiałów. Firma stawia na klasę, komfort i wytrzymałość. Wanat ciągle powiększa swój asortyment. Warto regularnie odwiedzać internetową stronę Wanat, ponieważ często czekają tam na Państwa promocje.
W katalogach firmy Wanat znajdziecie Państwo następujące kolekcje: Alcamo, Carmen, Diana, Cesaro, Maganda, Forest, Ontario czy Venezia. Pracownicy salonów Wanat pomogą Państwu w wyborze wymorzonych mebli, dostosowanych do Waszych potrzeb.

Salon

W sklepie Wanat meble do salonu znajdą nawet najbardziej wymagający klienci. Macie Państwo gwarancję mistrzowskiego designu, doskonałego wykonania oraz piękniejszego salonu. W ofercie znajdują się stoły, ławy, zestawy wypoczynkowe, szafki RTV, a nawet kominki elektryczne czy zegary. W asortymencie są meble z kolekcji Rossano, Art Modulo, Elegante czy Vigo. Komfort, elegancja, najwyższa jakość wykonania to duży atut mebli Wanat. Znajdą tu Państwo zarówno nowoczesne, jak i klasyczne meble.