be-1317014_1280

Czas na odpoczynek

Wanat to firma założona w 1905 roku. Pierwszy ich zakład powstał w Woźnikach pod Częstochową. Obecnie posiadają 5 salonów meblowych na terenie całego kraju. Specjalnością firmy są komplety wypoczynkowe ze skór naturalnych, meble do salonu z litego drewna, a także drewniane meble do sypialni i jadalni. Komfort, styl i trwałość to cechy, które idealnie charakteryzują firmę Wanat.

Zestawy wypoczynkowe

Firma oferuje nowoczesne oraz klasyczne zestawy wypoczynkowe. Gwarantuje komfort, elegancję i najwyższą jakość. Wanat to asortyment skórzanych kompletów wypoczynkowych, prezentujących zróżnicowaną stylistykę. Wszystkie meble wypoczynkowe zostały stworzone i dopracowane przez ekspertów – przez polskich mistrzów rzemiosła. Firma posiada szeroki wybór sof, narożników czy foteli dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych oraz kombinacjach poszczególnych elementów. Meble zachwycają designem i urzekają komfortem. Znajdą tu Państwo zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne.
Meble Wanat to najlepsze firma, zajmująca się produkcją mebli. Eksperci dołożą wszelkich starań, aby pomóc Państwu w doborze odpowiednich zestawów wypoczynkowych. Firma gwarantuje szeroki wybór asortymentu, 100% jakości oraz szybką realizację zamówienia. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia jednego z salonów lub sprawdzenia internetowej oferty firmy. Zaufały im tysiące osób. Zaufaj i Ty!