sofa-1420787_1280

Klasa i elegancja

Wanat Meble to firma prężnie rozwijająca swoją działalność na polskim rynku od ponad stu lat. W ofercie posiada wyposażenie własnego projektu oraz nowoczesne meble najlepszych polskich producentów. Wanat stawia na wygodę, klasę i styl. Znajdziecie tu wyselekcjonowane meble z modnych kolekcji.

Alcamo

Kolekcja Alcamo to meble do salonu, które łączą elementy klasyczne z nowoczesnymi. To, co modne sprzed lat, spotyka się ze zgrabnym, wysmakowanym designem XXI wieku.
W produkcji kolekcji stosuje się m.in. naturalną okleinę, wysokiej klasy czarne szkło, klasyczne stopki czy kunsztowne ryflowania. Dużą rolę odgrywa podświetlenie, które jest standardem w meblach Alcamo z przeszklonymi drzwiczkami.

Corino

Kolekcja Corino to stylowe meble nowoczesne, które zachowują stonowany, nienarzucający się wygląd tradycyjnych projektów. Meble z kolekcji są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: dąb naturalny z czernią oraz orzech z czernią.

Montana

Kolekcja Montana to elegancja w amerykańskim stylu. To meble współczesne o kształtach, które na pierwszy rzut oka wydają się proste, ale często zaskakują niebanalnymi elementami.

Torino

Torino to gustowne meble z subtelnymi wstawkami, które dodają niepowtarzalnego charakteru. Są to meble salonowe z drewna dębowego ze zdobieniami ze stali szlachetnej oraz delikatnymi elementami oświetleniowymi.

Vievien

Kolekcja Vievien to klasyczne kolory i nowoczesne kształty. Są to meble do biura, jadalni i salonu w kolorystyce litego dębu barwionego na koniak, uszlachetnione laminatem w matowym odcieniu czerni.
Więcej kolekcji znajdziecie Państwo na stronie internetowej salonów Wanat.