real-estate-1686335_1280

Meble z klasą

Pierwszy warsztat stolarski Wanat powstał w 1905 roku. Z biegiem lat firma rozrastała się i wyspecjalizowała w projektowaniu i produkcji wyposażenia wnętrz. W latach 70. otwarty został salon w Woźnikach koło Częstochowy.
Obecnie meble Wanat są firmą o ogólnopolskim zasięgu. Powstało pięć salonów meblowych w całym kraju. W ofercie firmy znajdziecie Państwo komplety wypoczynkowe, meble do salonu, meble do sypialni, jadalni lub biura.
Wszystkie meble z oferty urzekają komfortem i zachwycają designem. Asortyment ciągle się rozszerza. Firma oferuje również czasowe promocje, więc warto regularnie odwiedzać stronę Wanat.
Pracownicy i konsultanci firmy Wanat zawsze są gotowi udzielić pomocy w wyborze nowych mebli. Zamówienia można składać przez e-mail lub telefonicznie. Oczywiście warto odwiedzić jeden z salonów Wanat – w Woźnikach pod Częstochową, Warszawie, Katowicach, Toruniu lub Poznaniu.
W katalogach firmy Wanat znajdziecie Państwo meble ich produkcji oraz kolekcje od najlepszych polskich producentów. Firma oferuje m.in. kolekcje Alcamo, Carmen, Cesaro, Diana, Forest, Harmony, Maganda, Ontario czy Venezia. Z pewnością każdy znajdzie coś dostosowanego do swojego gustu. Meble wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu meble utrzymują się w znakomitym stanie przez wiele lat.